Осврти за Amarok

 • Adhurim
  Амарок ми помогна повторно да се чувствувам овластен. Само 5 дена прием - и ерекција како на 18 години. Јас им го препорачувам на сите кои се очајни да го подобрат својот сексуален живот.
  Amarok
 • Almir
  Имам проблеми со потенцијата како резултат на напредниот простатит. И покрај успешното лекување на простатата, нормалните ерекции не се вратија. Урологот ме советуваше да обрнувам внимание на билни препарати базирани на перуанска мака, избрав амарок. Резултатот се појави по 10 дена, имаше силно возбудување и ерекција на камен.
  Amarok
 • Almedina
  Мојот сопруг започна да има проблеми во кревет. Избегнуваше директни разговори, но јас гледам сè. Му наредив на Амарок. Требаше долго време да се убеди, но тој сепак започна да зема капсули. Една недела подоцна станав посреќен, почнав да флертувам и јас бев убеден колку добро работи оваа дрога. Земи - нема да жалиш.
  Amarok
 • Arba
  Почнаа проблемите со потенцијата, либидото исчезна. И, се чинеше дека не сум болен со ништо, освен што бев многу уморен во последно време. Пиев амарок и не жалам за тоа. Потенцијата се врати во нормала (уште подобро), јас сум полн со сила и енергија, во кревет почнав да правам чуда - жена ми е среќна. Го препорачувам на сите, немаше несакани ефекти.
  Amarok
 • Adhurim
  Ако сакате секс по 50 години - купете амарок. Мојата сопруга го нарача првиот курс за мене, а вториот што јас самиот го купив намерно. Добар лек што ја враќа радоста во живот. Потенцијата е на врвот, се чувствувам помладо, дури и почнав да спијам подобро.
  Amarok
Кориснички рејтинг Amarok
5
18